Adrian Miś

BIO

Tancerz

Przez kilkanaście lat rozwijał się jako Tancerz Towarzyski, jeżdżąc na ogólnopolskie turnieje i wielokrotnie stając na podium. Następnie rozwijał się w Egurrola Dance Studio oraz brał udział w licznych projektach telewizyjnych takich jak "Dancing with the Stars ", "Jaka to Melodia" , "Project Lady" , "Mam Talent"  musical „Wszystko Gra”.

Jest właścicielem firmy zajmującej się nauką tańca oraz produkcją ubrań "Create Yourself" , z którą ma za sobą liczne sukcesy, takie jak: udział w programie "Mali Giganci", "Super Dzieciak", zwycięstwa w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych w tańcu nowoczesnym.

Taniec jest jego życiem. Odkąd pamięta, odradzano mu angażowanie się w to, co kocha czyli taniec, gdyż nie da mu to stabilnej przyszłości. Postanowił udowodnić wszystkim, że się mylą. Był to tak duży bodziec, że zdecydował w wieku 18 lat otworzyć własną i wymarzoną Szkołę Tańca.

Obecnie prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Jego podopieczni uczą się od niego jak wyrażać siebie poprzez ruch i taniec, odkrywać siebie za każdym razem na nowo. Uczy ich, że są w stanie uwolnić ukryte głęboko pokłady energii i emocji, bo sam wie jak wielką MIŁOSCIĄ i pasją jest dla niego taniec. 

Wspólne realizacje

Występy artystyczne w ramach Festiwalu na zakończenie lata

Adrian Miś wspólnie z: Bożena Wiatr-Traciak

24-25.08.2019 r.

Więcej >

Piotr Kita i Adrian Miś w "Słowo za słowo" w Radio RDN

Adrian Miś wspólnie z: Piotr Kita , Dorota Kunc

30.10.2019 r.

Więcej >