Magdalena Drobot

BIO

Lektorka, konferansjerka, logopeda i refleksolog twarzy, specjalistka komunikacji społecznej i public relations. 

Zaczęła mówić, gdy miała 4 miesiące. Od tego momentu rozwijała swój aksamitnie brzmiący alt, który dziś stanowi jej narzędzie pracy. Zainteresowania zawodowe Magdy od zawsze związane są z pracą głosem i komunikacją interpersonalną.

Lektorka z bogatym doświadczeniem medialnym. Od 18 lat współpracuje z jednym największych studiów nagraniowych w Polsce RPM Studio – w swoim dorobku ma tysiące reklam radiowych i telewizyjnych. Głos wielu kampanii reklamowych Galerii Gemini Tarnów. 

Kocha pracę z mikrofonem. Konferansjerka podczas wydarzeń kulturalnych i społecznych. Współpracuje przy organizacji międzynarodowego festiwalu Tarnów Jazz Contest.

Jej pasją jest logopedia i refleksologia twarzy. Opracowała metodę wspierania rozwoju mowy i motoryki artykulacyjnej poprzez refleksoterapię. Autorka warsztatów z zakresu dykcji, emisji i interpretacji tekstów „Za i przed mikrofonem”.

Z zamiłowania ekolożka. Laureatka Nagrody Tertila za pracę poświęconą świadomości ekologicznej mieszkańców Tarnowa. 

Na co dzień pracuje w jednej z tarnowskich firm, gdzie zajmuje się m.in. sprzedażą, komunikacją z klientami i public relations.

Od 30 lat wegetarianka. Miłośniczka zdrowego odżywiania i zielarstwa. Z przyjemnością podejmuje eksperymenty kuchenne, w których łączy smaki i kolory, tworząc oryginalne receptury jak choćby ogórki kiszone z igliwiem sosnowym czy sosy słodko – kwaśne na bazie mirabelek. Eksperymentalne smaki testuje na gronie przyjaciół i znajomych, obdarowując ich przetworami własnej marki „Mirabelkowe Pole”.

Promuje koncepcję, że nasze zdrowie i kondycja emocjonalna są odzwierciedleniem otoczenia, w którym żyjemy i jakości odżywiania. 

Kocha Tarnów! Uważa, że to miasto pełne kreatywnych osób, idealne do życia rodzinnego oraz utrzymania zdrowego balansu. Harmonię życiową odnalazła w rodzinie. Szczęśliwa żona oraz mama Kasi i Martynki.

Wspólne realizacje

Magdalena Drobot i Tomasz Oleksy w "Słowo za słowo" w Radio RDN

Magdalena Drobot wspólnie z: Tomasz Oleksy , Dorota Kunc

04.09.2019 r.

Więcej >

Prowadzenie Festiwalu na zakończenie lata

Magdalena Drobot wspólnie z: Dorota Kunc

24-25.08.2019 r.

Więcej >

Poczta kwiatowa na Dzień Kobiet

Magdalena Drobot

8.03.2019 r.

Więcej >

Siła Pasji z Ambasadorkami Gemini Park Tarnów

Magdalena Drobot wspólnie z: Ewa Łączyńska-Widz , Gabriela Kuca , Joanna Mężyk

31.10.2019 r.

Więcej >