Dominik Fitrzyk

BIO

Jestem dwudziestoletnim mieszkańcem Tarnowa i ponad wszystko cenię sobie ludzi, których mam wokół siebie, a następnie samorealizację i rozwój. Kilka osób próbowało jakoś sklasyfikować moją osobę i raz spodobało mi się, że podobno można zaliczyć mnie do grona, któremu 'chce się chcieć'. 

 

Muzycznie, jestem perkusistą zespołu See You Later i gitarzystą składu Nieprzyjaciele. Aktualnie moje nazwisko, jako stałego członka zespołu, widnieje w około 15 mniej lub bardziej systematycznych projektach muzycznych, przez co współpracuję z wieloma wokalistkami, realizując aranżacje znanych utworów lub własne kompozycje. Uczę się grać od 10 lat, mam za sobą nieco ponad roczny epizod w Szkole Muzycznej w Tarnowie. Już niedługo, wraz z zespołem See You Later premierowo wydamy swój pierwszy singiel. Będzie to utwór Take Me okraszony w profesjonalnie zrealizowany teledysk, który powstaje we współpracy z Gemini Park Tarnów. Jest to jeden ze wspólnych projektów Gemini i ambasadorów Tarnowskich Oblicz Mody

 

Zawodowo spełniam się w Tarnowskim Centrum Kultury jako czynny społecznik, współorganizując liczne wydarzenia kulturalne oraz okołokukturalne dla mieszkańców Tarnowa i okolic. W sezonie letnim jestem jednym z gospodarzy stosunkowo nowego obiektu w Tarnowie - Amfiteatru Letniego, gdzie realizujemy liczne inicjatywy kulturalne z ramienia Tarnowskiego Centrum Kultury. Jestem tym szczęśliwcem, który w pełni świadomie może powiedzieć, że uwielbia swoją pracę.

 

Hobbystycznie, w ostatnich latach jestem zaangażowany w projekt Tarnowska Liga Debatancka. Zostałem nagrodzony wyróżnieniem najlepszego młodzieżowego mówcy Tarnowa, a swój tytuł zawdzięczam współpracy z paczką przyjaciół. Będąc w Technikum Informatycznym poważnie zainteresowałem się fotografią, która stała się kolejnym hobby. Aparat w pewnym czasie zmienił się w kamerę, co przyczyniło się do realizacji wielu filmów i teledysków własnym kosztem.

 

Wypoczynkowo zawsze aktywnie. Podróż na drugi koniec świata czy wycieczka rowerowa po Europie, to nie tylko marzenia w zasięgu ręki, ale ciekawe wyzwania, które kiedyś przeistoczę w plany, a następnie w historie warte opowiedzenia. Staram się wykorzystać każdy moment dany mi przez świat!

 

Ważny etap w moim życiu stanowi współpraca ze Stowarzyszeniem SIEMACHA. Początkowo jako wychowanek. Następnie jako lider, ucząc się o budowaniu zespołu, optymalnym zarządzaniu ludźmi i wykorzystaniu zasobów, aby w późniejszym etapie samemu prowadzić warsztaty dla dzieci i młodzieży. Kontakt z organizacją Siemachy wniósł do mojego życia pogoń za wartościami oraz nawyk do wysokiego stawiania sobie poprzeczki. Umiejętności, wiedzę i świadomość zdobytą na każdym możliwym etapie współpracy z Tarnowską placówką wsparcia dziennego, pozwalają na podniesienie jakości każdego zadania, którego realizacji się podejmuję.

 

Wszystko co udało mi się do tej pory osiągnąć oraz moje plany na przyszłość są bardzo budujące. Podkreślam jednak, że wszystko to udaje się tylko dzięki ludziom, którzy mnie otaczają i przy sporej pomocy szczęścia. Cieszę się z tego, co mam i czyni mnie to największym Szczęściarzem na Ziemi.

Wspólne realizacje

Premiera singla napisanego przez Dominika Fitrzyka

Dominik Fitrzyk

15.09.2019 r.

Więcej >