Andrzej Adamski

BIO

Właściciel telewizji ZVAMI, DJ, menager klubu.


Już jako młody chłopiec wykazywał się dużą kreatywnością reżyserując szkolne akademie oraz organizując imprezy szkolne i rozrywkowe. Od dziecka uwielbiał muzykę, dlatego na początku nowego tysiąclecia założył formację muzyczną Hyperavers, która istnieje do dziś.

 

Od ponad 25 występuje w roli dee jay'a. Gra w wielu polskich oraz zagranicznych klubach. Przez ponad 13 lat pełnił funkcję managera w największym klubie w regionie. Obecnie sprawuje tę funkcję w tarnowskim klubie Alfa.

 

Okazuje się, że tego wszystkiego było za mało. Dlatego w 2007 roku powstała firma IMAV, której jest właścicielem. Jej główny cel to tworzenie filmów i reklam. Początkowo IMAV, obecnie ZVAMI, emituje swoje programy w Tarnowie i okolicach na mocy koncesji KRRiT.

 
Edy, bo to jego pseudonim od kilku lat, prowadzi kanał telewizyjny pierwszoligowej Bruk-Bet Termaliki. Uwielbia piłkę nożną - to jego druga pasja, więc po godzinach wspólnie z przyjaciółmi spotyka się, by "pokopać tzw. gałę".

 
Na co dzień tata dorosłego już Jakuba i mąż Gosi. Samouk w wielu dziedzinach. Motto życiowe to „Równaj do najlepszych”, dlatego nigdy nie przestaje podnosić sobie poprzeczki.