Sebastian Curyło

BIO

Moją inspiracją do zostania fryzjerem była moja mama ponieważ oprócz tego, że była krawcową to dorabiała na strzyżeniu włosów. I tak też podążyła moja droga. 

,,Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny.”

Myślę, że moją przygodę z fryzjerstwem zacząłem tak na poważnie kończąc 16 lat. Wówczas byłem już młodą ale bardziej świadomą osobą  co chce w życiu robić i oddać serducho. Pierwsze kroki spędziłem u Pani Lidia Bałut razem z praktyka było to 12 lat wspólnego czasu. 

Kolejnym krokiem było otworzenie własnego salonu. Obecnie posiadam już trzy salony i dwie Akademie. Co jest dla mnie dużym osiągnięciem. Jednak nigdy nie zamykam sobie celów i stawiam coraz to nowe wyzwania.

Szkoliłem się z najlepszych Akademiach takich jak; Maciek Majewski, Małgorzata Babicz, Berendowicz& Kublin, Kawulok, Claudius , Stacey Broughton,Neil Barton. Szkolenia odbywały się w prestiżowych akademiach: Budapeszcie, Wilnie, Szwecji, Włoszech czy Wielkiej Brytanii-akademia Tony&Gay, Vidal Sassoon, Allilon. Oprócz pracy we własnym salonie, brałem udział przy tworzeniu własnych kolekcji fryzur czy eventów takich jak: pokazy mody, sesje zdjęciowe (także do czasopism, np. Kurier Fryzjerski ESTETICA USA ), konkursy fryzjerskie-udział w Konkursach fryzjerskich miedzy innymi :KREATOR , MISTRZOWSKIE CIĘCIE oraz udzielam porad fryzjerskich na portalach internetowych fryzjerzy.com, ModneWłosy.

W pracy lubię najbardziej to że mamy kontakt z różnymi ludźmi i różnymi włosami. Są to wyzwania:  kolorystyczne, strzyżeń oraz tworzenia różnych brył kształtów. Każda osoba jest inna i zasługuje na podejście do niej indywidualnie. Liczą się tutaj rysy twarzy rodzaj włosów ale również to gdzie i w jakim zawodzie pracuje dana osoba.

Wspólne realizacje

Katarzyna Olszewska i Sebastian Curyło w "Słowo za słowo" w Radio RDN

Sebastian Curyło wspólnie z: Dorota Kunc , Katarzyna Olszewska

23.10.2019 r.

Więcej >