Ula Urbaś

BIO

Ula Urbaś ma 11 lat i mieszka w Pogórskiej Woli. Obecnie uczy się w V klasie Szkoły Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tarnowie.

 

Jest dziewczyną wielu pasji. W wieku 4 lat zaczęła od baletu, następnie trenowała capoeirę, po czym zainteresowała się szachami, tańcem – hip hop i akrobatyką. Uwielbia wszelkie artystyczno-plastyczne działania w tym fotografię.

  
Swój pierwszy sukces szachowy osiągnęła w 2015 r. w Dobczycach – zajmując II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Przedszkolaków. Do dzisiaj bierze udział w wielu turniejach osiągając mniejsze i większe sukcesy. 


W 2018 roku Ula – wraz z Michałem – partnerem z Shiva Dance Studio –zajęli I miejsce na Mistrzostwach Polski Cheerleadingu Sportowym w kategorii mini HIP – HOP Duety oraz I miejsce na VII Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders Cheermania. 


Wraz z całą drużyną HIP – HOP Kid Bit mini zdobyła mistrzostwo Polski w 2018 i 2019 roku.  
Potrafi dążyć do postawionych sobie celów, a przez ciężką pracę osiągać sukcesy. Zawsze uśmiechnięta i wierzy w swoje możliwości.


Rodzice i brat Mateusz każdego dnia wykorzystują sytuacje by towarzyszyć Uli na drodze ku silnej, dojrzałej osobowości. Szanując jej wybory pozwalają wzmacniać  poczucie własnej wartości, uczą przyjmowania porażek akceptując jej wszystkie emocje i zachęcając do podejmowania wyzwań i rozwijania nowych pasji.